Звернення № 10083

#10083 створено 21 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Сонячний квартал, 37, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Україна, 50000
Координати сміттєзвалища: 47.957062, 33.449698
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Серпня 2020

В РОБОТІ

Мусор возле речки на харцизской

21.07.2020, 08:55 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.07.2020, 08:56 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

22.07.2020, 12:14 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні