Звернення № 10069

#10069 створено 21 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Пушкінська, 60a, Ірпінь, Київська обл., Україна, 08200
Координати сміттєзвалища: 50.511112, 30.224722
Відповідальний: Київська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Серпня 2020

В РОБОТІ

мішки з будівельним сиіттям в лісі

21.07.2020, 08:58 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.07.2020, 08:58 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.07.2020, 10:53 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.08.2020, 13:14 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Київська обласна державна адміністрація

Департамент екології та природних ресусів КОДА направив звернення гр. Дудка Д.В. до Ірпінської міської ради (копія додається)


Документи:

Статус: Надано відповідь