Звернення № 10055

#10055 створено 21 Липня 2020

2

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: вулиця Підгайська, 18, Черніїв, Івано-Франківська область, Україна, 77460
Координати сміттєзвалища: 48.844281096664, 24.721312467009
Відповідальний: Івано-Франківська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Серпня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Так як моє попереднє звернення #9699 залишилось без розгляду створю нове.

В с.Черніїв за координатами (48.8442810966639, 24.72131246700883) усторили стихійне сміттєзвалище, воно постійно поповнюється новим сміттям!

18 червня 2020р. мною було зафіксовано факт викидання будівеньних відходів на це сміттязвалище, на місце було викликано Патрульну Поліцію та мною написано заяву. Тобто дані принаймні однієї людини хто туди звозить сміття в поліції є.

Велике прохання до відповідальних осіб прийняти заходи з ліквідації цього стихійного сміттєзвалища, так як з кожним днем воно буде все зібльшуватися і збільшуватися.

21.07.2020, 10:28 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.07.2020, 10:28 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

21.08.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено

28.09.2020, 16:41 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

28.09.2020, 16:42 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської обласної державної адміністрації роглянуло Ваше звернення щодо стихійного сміттєзвалища у с. Черніїв, вул. Підгайська, 18 (копія листа додається).


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

30.09.2020, 19:17 Спростування виконання Заявником.

Станом на 30.09.2020 не виконано, поточна сипуація викладена з фото у зверненні 10727

Статус: На виконанні