Звернення № 10041

#10041 створено 21 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вулиця Стельмаха, 15, Вінниця, Вінницька область, Україна, 21000
Координати сміттєзвалища: 49.232866457811, 28.397952531545
Відповідальний: Вінницька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 20 Серпня 2020

В РОБОТІ

Масове зрізання дерев задля вимощення прибудинкової території. Надали дозвіл аргументуючи аварійністю дерев, незважаючи на задовільний стан.

21.07.2020, 12:02 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

21.07.2020, 12:02 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Вінницька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця