Звернення № 10030

#10030 створено 15 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Нагірна вул., Смоліне, Кіровоградська область, Україна, 26224
Координати сміттєзвалища: 48.597982967019, 31.290516927838
Відповідальний: Кіровоградська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2020

В РОБОТІ

На території смт Смоліне по вулиці Нагірна виявлено несанкціоноване сміттєзвалище будівельних відходів, що порушує моє право на безпечне для життя і здоров’я довкілля, оскільки таке поводження з відходами є екологічно небезпечним та не виключає негативного впливу відходів на навколишнє середовище.
Враховуючи вищенаведене, керуючись Конституцією України та ЗУ “Про звернення громадян”, прошу:
1. Перевірити дотримання вимог природоохоронного законодавства, у сфері поводження з відходами на території, підвідомчій Смолінській селищній раді по вулиці Нагірна та надати копії акта перевірки.
2. Притягнути винних осіб до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 82 КУпАП та ст. 52 КУпАП.
3. Розрахувати розмір шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства про відходи та зобов’язати винну особу відшкодувати її.
4. Про результати розгляду скарги та складені в процесі розгляду документи надіслати за такою адресою: 26223, Кіровоградська обл., смт Смоліне, вул. Казакова 17/1.

15.07.2020, 13:08 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2020, 13:09 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

03.08.2020, 15:25 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

03.08.2020, 15:28 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Кіровоградська обласна державна адміністрація

Відповідь надано листом від 30 липня 2020 року №Т-868/06-05


Документи:

Статус: Надано відповідь