Звернення № 10026

#10026 створено 15 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: Дніпро́, Дніпропетровська область, Україна, 49000
Координати сміттєзвалища: 48.48786179389, 34.915434922159
Відповідальний: Дніпропетровська обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2020

ВИКОНАНО

Туристи, що приходять та приїзджають на пляж залишають купу сміття, яка перетворилася в велике сміттезвалище, що розноситься вітром. Паркова зона та пляж поступово перетворюються в суцільний смітник. Прошу поставити сміттеві баки та допомогти прибрати пляж та парк.

15.07.2020, 13:09 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2020, 13:10 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

15.07.2020, 14:55 Звернення прийнято на виконання.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Статус: На виконанні

29.07.2020, 10:11 Виконавцем надано відповідь.

Виконавець: Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Доброго дня, Юліє Петрівно! Дякуємо за звернення та активну громадську позицію!


Документи:

Статус: Надано відповідь / Потребує підтвердження заявника

29.07.2020, 15:40 Підтвердження виконання Заявником.

Дякую

Статус: Виконано / Підтверджено Заявником