Звернення № 10019

#10019 створено 15 Липня 2020

62

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Оріхів, Запорізька область, Україна, 70500
Координати сміттєзвалища: 47.573076824135, 35.794184580445
Відповідальний: Запорізька обласна державна адміністрація
Дата контролю: 14 Серпня 2020

В РОБОТІ

Річка Конка вмирає
Відбувається мор риби
Неприємний запах
Крізь дуже багато сміття

15.07.2020, 13:10 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

15.07.2020, 13:11 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Запорізька обласна державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця