Звернення № 10009

#10009 створено 13 Липня 2020

0

Небезпечні - Змішані

Адреса: вул. Куп'янська, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.409683667086, 30.494509041309
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2020

НЕ ВИКОНАНО

м.Київ ,вул Володимира брожка біля будинку 47 завезене будівельне сміття .На майданчик будівництва колектору. Вже неоднарозово наголошували керівництву про недопущення засипання озер будівельним . Вони обіцяють вивозити , а по факту засипають в озера.

13.07.2020, 13:51 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2020, 13:52 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено