Звернення № 10000

#10000 створено 13 Липня 2020

0

Безпечні - Тверді відходи

Адреса: Unnamed Road, Київ, Україна, 02000
Координати сміттєзвалища: 50.399301, 30.547408
Відповідальний: Київська міська державна адміністрація
Дата контролю: 12 Серпня 2020

НЕ ВИКОНАНО

Лісі побутове сміття

13.07.2020, 13:54 Звернення прийнято оператором Контакт центру.

Статус: Прийнято до розгляду

13.07.2020, 13:54 Звернення передано на розгляд виконавцю.

Виконавець: Київська міська державна адміністрація

Статус: На розгляді виконавця

13.08.2020, 00:01 Статус змінено.

Статус: Прострочено